Heroes Of Olympus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroes Of Olympus

Yunanlı ve Romalı melezler karşı karşıya geliyor, güçler çarpışıyor!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yeni dostum

YazarMesaj
Nêve Candace Cymbeline
Athena Çocuğu
Athena Çocuğu
Nêve Candace Cymbeline

Lakap : CC, Bayankuş asdfghjk
Drahmi : 89

yeni dostum Empty
MesajKonu: yeni dostum   yeni dostum Icon_minitimePaz Kas. 06, 2011 5:38 pm

Yabancı olduğum bu yeri gezmeye karar vermiştim ve etrafı dolaşırken bir sürü güzel ve garip şeyler keşfettim. Ve kesinlikle karşımda duran kanatlı atlar garip ve güzel şeyler içindeydi! Pegasus ahırında bir duvara yaslanıp yerde sırt üstü yatan bir melezin küfürler savurarak ayağa kalkışını zevkle izliyor ve gizlice gülüyordum. O sırada melezin bu duruma düşüş nedenini gördüm ve hayranlıkla doğruldum. Beyaz ve gri tonlarında, asabi bakışlı ve sinirli bir şekilde kişneyen bir pegasus. Kimseyi yanına yaklaştırmıyor ve herkesi korkutmayı iyi beceriyordu.
    Yavaşça ona doğru yürüdüm ancak bir melez beni uyardı.
    "Bunu yapman hiç iyi olmaz. Alex'i ne hâle getirdi görmedin mi?" Ancak melezin sözlerine aldırmadan devam ettim.
    Elime birkaç tane kesme şeker aldım ve yavaşça ona uzattım. "Hey, ben dostum." Dedim ve uzak durmaya dikkat ederek tepkisinin ne olacağını merak ediyordum. Asabi dostum birkaç saniye elime baktı ardından koklayıp elimde ki şekeri tadını çıkara çıkara yemeye başladı.
    Çevremizde ki melezler şaşkınlıkla bizi izliyordu. "Ne var?" Dedim. Biraz önce beni uyaran melez konupmaya başladı. "Bu pegasus çok asabidir. Kimseye itat etmez hatta kimseyi yanına bile yaklaştırmaz." Gülümsedim.
    "Öyle görünüyor ki, ben kimse değilim."
    "Doğru, onun için artık kimse değl, sahibisin."
    Güldüm ve pegasusuma döndüm. "Seni çok sevdim. İsmin Chioni, benim ismimin yunancası. Sevdin mi?" Chioni zevkle kişnedi. "Akıllı oğlum benim." Dedim ve kafasını okşadım.

yeni dostum
1 sayfadaki 1 sayfası