Heroes Of Olympus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroes Of Olympus

Yunanlı ve Romalı melezler karşı karşıya geliyor, güçler çarpışıyor!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

nêve cymbeline

+2
Dean Drew Caline
Nêve Candace Cymbeline
6 posters
YazarMesaj
Nêve Candace Cymbeline
Athena Çocuğu
Athena Çocuğu
Nêve Candace Cymbeline

Lakap : CC, Bayankuş asdfghjk
Drahmi : 89

nêve cymbeline Empty
MesajKonu: nêve cymbeline   nêve cymbeline Icon_minitimePaz Ekim 30, 2011 10:51 am

"Şizofren bir babanin kızı olmak benim suçum değil, tıpkı tanrıların onu delirtmesi de babamin suçu olmamasi gibi.
Sadece normal bir hayat istiyordum, hiç elde edemediğim hayatımı istiyordum.
Okula git, eve gel, babamın elinden uyuşturucuları al, babamın elinden içkiyi al. Babamı sakinleştir, babamla ilgilen...
Babam, babam, babam. Şimdi dönüp bakıyorum da hayatıma, ben var mıydım biraz olsun kendi hayatımda?"
- diye basladim ama sıkıldım ya, normal bir sekilde anlatiyorum.

"Annem, yani Athena babama feci halde tutuluyor, ama babam evli, üç çocuğu var ve karısını aldatmak istemiyor. Tabii sevgili anneciğim reddedilmekten pek hoşlanmaz hemen güçlerini devreye sokuyo ve babamı çıldırtıyo.
Babam karısını öldürtükten sonra çocuklarına işkence yaparak onları da öldürüryor.
Ne mutlu ki, sevgili tanrı Hades babama acıyor ve Lethe nehrinden su içmesine izin veriyor ruhunun acı içinde yaşamaması için.
Babam dünyay ingiliz kökenli bir aile'nin çocuğu olarak geliyor. Annem bu sefer ne yapıp ediyor ve babamın kalbini kazanıyor, sevgilerinden ben doğuyorum, ancak sizce Athena intikamını almadan kalır mı? Hayır diyenler yanılıyor, alır. Annem babamı tekrar delirtiyor, önce ki hayatında öocuklaırnı nasıl öldürdüğünü ona gösteriyor, işkence ediyor. Sonunda babam tamamen çıldırmış durumda ve benim neden böyle olduğundan hiç bir fikrim yok.
Sonunda yapacağım en iyi şeyin evden kaçarak yatılı bir okula kaydolmakta buluyorum. Ancak babamın çocukları Hadesin yeraltı dünyasından kaçıp beni öldürerek Athena'dan intikam alabileceklerini düşünüp peşime takılıyorlar. Sanki annemin çok umrundaymışım gibi. Gecenin bir yarısı yatakhanenin kapıları kırılıyor, birbirinden güzel üç genç içeri dalıyor ve bana doğru koşuyorlar. Biri benim kaçmamı engellemek için beni tutarken bir diğeri boğazımı sıkarak nefen almamı engelliyor.
Ve benim duyduğum tek şey çığlıklar arasında bir erkeğin ismimi haykırışı. Daha sonra gözlerimi açtığımda kendimi Melez kampında buluyorum. Artık evim burası ve tuhafta olsa mutluluk olduğunu görmek güzel."

En son Nêve Cymbeline tarafından Paz Ekim 30, 2011 4:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Nêve Candace Cymbeline
Athena Çocuğu
Athena Çocuğu
Nêve Candace Cymbeline

nêve cymbeline Empty
MesajKonu: Geri: nêve cymbeline   nêve cymbeline Icon_minitimePaz Ekim 30, 2011 10:51 am

Iliskiler icin buraya basvuruns.

Dean Drew Caline: Sevgilisiiii.
Amanda Sylise: Nêve'yi herkesten iyi tanir. O Nêve icin cogu seyden ve kisiden özel ve degerlidir.
Andrej F. Jahovic: Iyi arkadaslardir. Nêve ile ugrasmayi cok sever ve genelde birbirlerine laf sokma yarislari vardir.
Edward J. Newgate: en sevdigim abim/kardesim. <3
Calliope Daff: Pek iyi anlastigimiz söylenemez.
Adialy Therence: En sevdigi ablasiymisim, yerim onu, cok seviyorum onu da <3
Lidia N. Smolák: Ooo kanka. asfgj
Jacqueline M. Harrison: Suç ortağımm, cok yaramazlik yapariz. eheh.
Hermia Robyn Widmore: ha kardesim, ha o. diyerek laflarini kullaniyorum. Artemis kulübesi, + mia o ya <3

En son Nêve Cymbeline tarafından Çarş. Kas. 09, 2011 2:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Dean Drew Caline
Helios Çocuğu | Apollon Kulübesi
Helios Çocuğu | Apollon Kulübesi

Drahmi : 14

nêve cymbeline Empty
MesajKonu: Geri: nêve cymbeline   nêve cymbeline Icon_minitimePaz Ekim 30, 2011 11:05 am

Biliyorsun zateen.
Andrej F. Jahovic
Zeus Oğlu | Kulübe Lideri | Kamp Lideri
Zeus Oğlu | Kulübe Lideri | Kamp Lideri
Andrej F. Jahovic

Lakap : Rej.
Drahmi : 51

nêve cymbeline Empty
MesajKonu: Geri: nêve cymbeline   nêve cymbeline Icon_minitimePaz Ekim 30, 2011 12:41 pm

Biliyorsun zateen.
Amanda Sylise
Hades Çocuğu | Kulübe Lideri | Temizlik Denetleyicisi
Hades Çocuğu | Kulübe Lideri | Temizlik Denetleyicisi
Amanda Sylise

Drahmi : 86

nêve cymbeline Empty
MesajKonu: Geri: nêve cymbeline   nêve cymbeline Icon_minitimePaz Ekim 30, 2011 3:47 pm

Andrej F. Jahovic demiş ki:
Biliyorsun zateen.
Edward J. Newgate
Athena Çocuğu | Kulübe Lideri
Athena Çocuğu | Kulübe Lideri
Edward J. Newgate

Lakap : Jamie
Drahmi : 22

nêve cymbeline Empty
MesajKonu: Geri: nêve cymbeline   nêve cymbeline Icon_minitimePaz Ekim 30, 2011 5:12 pm

Ben abinim
Lidia N. Smolák
Hermes Çocuğu | Kulübe Lideri
Hermes Çocuğu | Kulübe Lideri
Lidia N. Smolák

Drahmi : 44

nêve cymbeline Empty
MesajKonu: Geri: nêve cymbeline   nêve cymbeline Icon_minitimeÇarş. Kas. 02, 2011 8:01 pm

ooo kanka saljfas
Nêve Candace Cymbeline
Athena Çocuğu
Athena Çocuğu
Nêve Candace Cymbeline

nêve cymbeline Empty
MesajKonu: Geri: nêve cymbeline   nêve cymbeline Icon_minitimeCuma Kas. 04, 2011 6:55 am

Tamamdir <3

nêve cymbeline
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» nêve.cymbeline.
» nêve cymbeline
» nêve cymbeline