Heroes Of Olympus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroes Of Olympus

Yunanlı ve Romalı melezler karşı karşıya geliyor, güçler çarpışıyor!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Oha! Kanatlı at.

YazarMesaj
Amanda Sylise
Hades Çocuğu | Kulübe Lideri | Temizlik Denetleyicisi
Hades Çocuğu | Kulübe Lideri | Temizlik Denetleyicisi
Amanda Sylise

Drahmi : 86

Oha! Kanatlı at. Empty
MesajKonu: Oha! Kanatlı at.   Oha! Kanatlı at. Icon_minitimeC.tesi Ekim 29, 2011 4:01 pm

31.12.2003

Babamın bir tanrı olduğunu öğreniyorum! Dahası bu kampa sürükleniyorum, ailemden ayrılıyorum, mutsuzum! ''Ne yapacağım şimdi ben?!'' kendi kendime söyleniyorum. Henüz 12 yaşındaydım, neden bunları ben yaşamak zorundaydım? Neden istemediğim bir hayatın içindeydim? Neden sevdiklerimden uzaktaydım? ''Lanet olsun, yarın doğum günüm.'' söylenirken ilerliyordu kampın içerisinde, henüz yeni gelmişti buraya. Elinde bavulunu sürükleyerek kamp içerisinde ilerliyordu. Burası çok klişe geliyordu Amanda'ya. Sanki MÖ'sine aitti, her şey eski gibiydi. Ağaçlar arasından ilerliyordu, kimseye görünmek istemiyordu, henüz böyle bir şeye hazır değildi. Zaten kimseyle konuşacak hali de yoktu, ağlamamak için kendini zor tutuyordu. Yanından gelip geçenler ona garip gözlerle bakıyorlardı. Kendini bulduğu ilk yere attı, yere çökerek ağlamaya başladı. ''Yarın doğum günüm, benim hiç tanımadığım insanlarla ne işim var? Neden buradayım? Lanet olsun, ağlamamalıyım!'' kızıyordu kendine. Kafasını bacağından kaldırdığında oldukça fazla sayıda kanatlı at gördü. ''Oha!'' dedi, şaşırmıştı. Kanatlı atlar! Normal atı bile canlı canlı görememişken, kanatlı atları görüyordu şimdi. Bavulunu kenara çekti, yavaşça atlara doğru ilerlemeye başladı. Fark etmediği bir melez vardı ileride, şimdi görünce kızmıştı kendine, az önce bağırarak konuşmuştu. Kız muhtemelen duymuştu onu. Amanda'ya şevkat dolu gözlerle bakıyordu, yaşı Amanda'dan büyük olduğu belliydi, boyu oldukça uzundu belki 18di.

''Merhaba, sanırım yenisin. Adım Jasperina, şaşırmış olmalısın. İlk gördüğümde bende oldukça şaşırmıştım, bunların adı kanatlı at değil, pegasus. Eğer beslemek istersen küp şekerleri çok severler.'' dedi, gülümsüyordu. Amanda yavaşça karşısında duran beyaz pegasusun kanatlarını okşamaya başladı. ''O pegasusun sahibi yok. Ancak pegasuslar sahibini kendileri seçerler. Ona bir isim vermeyi dene, eğer bir tepki vermezse o senin pegasusun olacaktır.'' dedi, yine gülümsüyordu. Neden bu kadar garip şeyler vardı? Sinirleri bozulmuştu, kim bilir görmediği daha ne kadar çok şey vardı. Pegasusa yaklaşarak ''Mirage.'' dedi yumuşak bir ses tonuyla, pegasus burnunu Amanda'nın yüzüne sürtünce kız ''Sizi yalnız bırakayım.'' dedi ve gitti. ''Mirage, çok mutsuzum. Yarın doğum günüm ve sanırım benim senden başka konuşacak kimsem yok.'' dedi.

Oha! Kanatlı at.
1 sayfadaki 1 sayfası