Heroes Of Olympus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroes Of Olympus

Yunanlı ve Romalı melezler karşı karşıya geliyor, güçler çarpışıyor!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.

+9
Theodulus Conan Aquila
İris
Demeter
Verona McIntyre
Amanda Sylise
Jacqueline M. Harrison
Jacques de Clermont
Diana Blake Daryn
Adrasteia Quiwen
13 posters
YazarMesaj
Adrasteia Quiwen
Grafik Görevlisi | Apollon Çocuğu
Adrasteia Quiwen

Drahmi : 7

Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Empty
MesajKonu: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimeÇarş. Kas. 02, 2011 4:27 pm

Sevgili Heroes of Olympus Halkı;
    Tema ve rütbe resimleri değişti, fark etmişsinizdir. Harcadığım zamana değdiğini, beğendiğinizi, umuyorum. Başlık altında beğeni ve eleştirilerinizi dile getirmeniz benim için mutluluk verici olacaktır. Ayrıca, sitenin bir sonraki temalarında dikkat etmek üzere gelişmemize katkı da sağlayacaktır. Şimdiden yorumda bulunan herkese teşekkürler.
Diana Blake Daryn
Mars Çocuğu | XII. Lejyon'un II. Yargıcı
Mars Çocuğu | XII. Lejyon'un II. Yargıcı
Diana Blake Daryn

Lakap : Cesaretin varsa?
Drahmi : 69

MesajKonu: Geri: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimeÇarş. Kas. 02, 2011 4:40 pm

Hepsine de bayıldım açıkçası. Çok güzel hazırlamışsın Ayşin. (:
Jacques de Clermont
IV. Kohort | Bacchus Çocuğu
IV. Kohort | Bacchus Çocuğu
Jacques de Clermont

Lakap : Fransız aksanı ile Jacques de bence.
Drahmi : 12

MesajKonu: Geri: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimeÇarş. Kas. 02, 2011 4:48 pm

Site biraz karanlık olmuş fakat rütbe resimleri harika ^_^
Jacqueline M. Harrison
Artemis Avcısı | Kulübe Lideri
Artemis Avcısı | Kulübe Lideri
Jacqueline M. Harrison

Lakap : Jac, Khione'un cadı kızı...
Drahmi : 61

MesajKonu: Geri: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimeÇarş. Kas. 02, 2011 4:49 pm

Çok güzel olmuş. *-*
Amanda Sylise
Hades Çocuğu | Kulübe Lideri | Temizlik Denetleyicisi
Amanda Sylise

Drahmi : 86

MesajKonu: Geri: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimeÇarş. Kas. 02, 2011 5:43 pm

Oha. Çok beğendim. Özellikle kahverengi tonlarında olması çok çok iyi olmuş bence. Ancak hala tek tük sorunlar olduğunu düşünüyorum. Yani rütbelere göre profil renkleri olmalı. Bunun dışında kusursuz. Ranklara tapıyoruuum. Very Happy

En son Amanda Sylise tarafından Çarş. Kas. 02, 2011 5:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Verona McIntyre
V. Kohort | Minerva Çocuğu
Verona McIntyre

Lakap : Ronnie.
Drahmi : 32

MesajKonu: Geri: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimeÇarş. Kas. 02, 2011 5:44 pm

Bence de biraz karanlık olmuş. İlk grafikler harikaydı. Ama yine de çok hoş. Özellikle rütbe resimlerine bayıldım. Ellerine sağlık Smile
Demeter
Yönetici | Tanrı/Tanrıça
Yönetici | Tanrı/Tanrıça
Demeter

Lakap : Mevsimler ve Anne Sevgisi Tanrıçası.
Drahmi : 165

RP Puanı
RP Puanı:
Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Left_bar_bleue100/100Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimeÇarş. Kas. 02, 2011 7:02 pm

Ayşinciğim, buradan da teşekkürlerimizi iletelim. Harikasın. (L)
İris
Tanrıça
Tanrıça
İris

Lakap : Gökkuşağı Tanrıçası.
Drahmi : 8

MesajKonu: Geri: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimeÇarş. Kas. 02, 2011 7:31 pm

Evet, çok güzel olmuş bence de, harikasın Ayşin. *-*
Theodulus Conan Aquila
Hephaistos Çocuğu | Kulübe Lideri | Düello Hakemi
Hephaistos Çocuğu | Kulübe Lideri | Düello Hakemi
Theodulus Conan Aquila

Lakap : Conan demeniz yeterli.
Drahmi : 57

RP Puanı
RP Puanı:
Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Left_bar_bleue0/0Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimeÇarş. Kas. 02, 2011 7:44 pm

Bence tema biraz fazla karanlık olmuş. Mesela anasayfada alt konuların hangisi mavi hangisi beyaz algılayamadım. (Bunda saatlerdir ders çalışıyor olmamın da etkisi olabilir tabi Razz) onun düşünde font, renk tonları filan gayet hoş, eline sağlık Smile
Bir de şimdi fark ettim de İris "Tanrı" olmuş Razz
Evangeline O'Riordan
Evangeline O'Riordan

Drahmi : 53

MesajKonu: Geri: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimeÇarş. Kas. 02, 2011 8:47 pm

Hepsi bir harika, emeğinize sağlık. (:
İris
Tanrıça
Tanrıça
İris

Lakap : Gökkuşağı Tanrıçası.
Drahmi : 8

MesajKonu: Geri: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimeÇarş. Kas. 02, 2011 9:01 pm

Theodulus Conan Aquila demiş ki:
Evet, onu farketmiştim dün Ozzy, damarıma basma. Razz Öhöm, konuyu değiştirmeyelim, yani. *.*
Calliope Daff
IV. Kohort | Minerva Çocuğu
IV. Kohort | Minerva Çocuğu
Calliope Daff

Lakap : Calli, Daffy Duck , Ope, Lio
Drahmi : 28

RP Puanı
RP Puanı:
Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Left_bar_bleue0/0Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimePerş. Kas. 03, 2011 9:20 am

Ya yazılar biraz kara olmuş sanki. Kör olmamın etkisi olabilir tabii ama görmekte çok zorlanıyorum pale Amaa. Tema harika olmuş. Bayıldım Smile Ellerinize sağlıkö Very Happy
Adrasteia Quiwen
Adrasteia Quiwen

MesajKonu: Geri: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimePerş. Kas. 03, 2011 2:40 pm

Öncelikle yorum yapan herkese çok teşekkür ederim. Beğendiğinize sevindim. (: Temayı karanlık bulduklarına dair yorum yapanlara; o durum benim rpg sitelerine karanlık tema yakıştırmamdan kaynaklanıyor. Bir çözüm üretemeyeceğim; temayı yaparken zevkime başvuruyorum elbette. Alıştıktan sonra karanlık geleceğini sanmıyorum. Umarım kısa zamanda alışırsınız. (:

Birkaç kişiye özel yorum yapmak istiyorum:
Amanda Sylise demiş ki:
Oha. Çok beğendim. Özellikle kahverengi tonlarında olması çok çok iyi olmuş bence. Ancak hala tek tük sorunlar olduğunu düşünüyorum. Yani rütbelere göre profil renkleri olmalı. Bunun dışında kusursuz. Ranklara tapıyoruuum. Very Happy
Anlamadım mesela *-* Şey, mesela senin rütbendeki "Hades Çocuğu | Kulübe Lideri" yazan yerin grup renginde olmasını mı istiyorsun? Eğer öyleyse, bu konuda yöneticilerle görüşür, gerekirse onlara yardım ederim. (: Teşekkür ettim. (:

Theodulus Conan Aquila demiş ki:
Bence tema biraz fazla karanlık olmuş. Mesela anasayfada alt konuların hangisi mavi hangisi beyaz algılayamadım. (Bunda saatlerdir ders çalışıyor olmamın da etkisi olabilir tabi Razz) onun düşünde font, renk tonları filan gayet hoş, eline sağlık Smile
Bence sorun senin görüşünde değil, grafiklerde cidden. Bu sorunu, mini ikonları yenileyerek, mavi yerine kırmızı grafikler kullanarak hallettiğimi düşünüyorum. Teşekkürler. (:

Ah, bu arada, rütbelerde sıkıntı yaratan bir durum varsa, "Tanrıça" yerine "Tanrı" yazılması gibi, istek/şikayet/öneri forumundan yöneticilerle iletişime geçebilirsiniz. Sadece grafik konusunda görevli olduğumdan karışmıyorum. (:
Amanda Sylise
Amanda Sylise

Drahmi : 86

MesajKonu: Geri: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimePerş. Kas. 03, 2011 3:29 pm

Evet (: Her rütbe için grup rengi değil de, ona yakın renkler uygulansa çok daha hoş olacağını düşünüyorum. Mesela her grup renginin biraz açık tonu veya biraz koyu tonları olabilir^^
Ayrıca yazı renginin gri olması çok iyi olmuş.
Adrasteia Quiwen
Adrasteia Quiwen

MesajKonu: Geri: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimePerş. Kas. 03, 2011 3:34 pm

Hı hım, anladım. Konuşurum ben, tamam. (:
Hades
Tanrı
Tanrı

Drahmi : 9

MesajKonu: Geri: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimePerş. Kas. 03, 2011 5:55 pm

Ellerine sağlık, harika.
Hermia Robyn Widmore
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Hermia Robyn Widmore

Lakap : Mia, Herm, Robyn
Drahmi : 34

MesajKonu: Geri: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimeCuma Kas. 04, 2011 2:43 pm

kesinlikle çok güzel olmuş. Evet biraz karanlık ama bardağa dolu tarafından bakmak gerekir ise av-im daha iyi gözüküyor. Ellerine sağlık Smile
Adrasteia Quiwen
Adrasteia Quiwen

MesajKonu: Geri: Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.   Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi. Icon_minitimeCuma Kas. 04, 2011 2:55 pm

Yorumlarınız için teşekkür ederim, mutlu ettiniz. Smile

Tema ve Rütbe Resimlerinin Yenilenmesi.
1 sayfadaki 1 sayfası